Vyhledej kam s dětmi

O nás

Milé maminky, milí tatínci, hlídací babičky či tetičky, vítáme vás na našem portálu KAM S DĚTMI, encyklopedii pro rodiče kam s dětmi od A-Z.

Každý den přinášíme to nejnovější z každého regionu, ale vybírat můžete i z kalendáře dlouhodobých akcí, jako jsou výlety na hrady a zámky, kam s dětmi za sportem nebo v jaké restauraci vás i vaše ratolesti přivítají s úsměvem.

Akce vybírá naše redakční rada složená z maminek a i vy se můžete podělit o své tipy nebo hlasovat pro vaše oblíbené místo.

Těšit se u nás můžete také na pravidelné soutěže, články a doporučení kam s dětmi.

Redakční rada a tipy:

Organizujete-li dětský den, zábavné odpoledne nebo vlastníte-li třeba kavárnu s dětkým koutkem, neváhejte akci/místo zalistovat do databáze Kam s dětmi. Nejprve si zkontrolujte, že akce/místo ještě skutečně v našem kalendáři není a následně můžete po registraci resp. přihlášení vše do databáze sami vložit. Tato služba je bezplatná, a proto žádáme o maximální spolupráci. Kontaktujte naši redakci jen v případě, že si přejete využít dalšího zviditelnění (fcb, newsletter, PR článek apod.) nebo pokud potřebujete dříve vloženou akci/místo zaktualizovat. 

region Čechy - Magdaléna Dlouhá: [email protected] 
region Morava - Vendula Kovářová (dříve Komárková): [email protected]

V případě vašeho zájmu o dlouhodobou resp. mediální spolupráci, partnerství či chcete-li naším prostřednictvím zviditelnit vaše služby resp. zajímavé produkty ze světa dětí, obraťte se na výkonnou ředitelku projektu Kam s dětmi, Vendulu Dittrichovou: [email protected].

Máte-li obecný dotaz, připomínku nebo třeba pochvalu, chcete-li se podělit o nějaký zajímavý tip či radu, můžete nás kontaktovat i na [email protected].

Tiskové zprávy a PR články k akcím pro děti posílejte mamince Magdě Dlouhé na [email protected].

Sekci knížek a komunikaci s nakladateli či samotnými autory vede maminka Petra Burgerová: [email protected]

 

 

Logo Kamsdětmi.com k umístění na propagační materiály je ke stažení zde.

 

Váš tým KAM S DĚTMI


Hlavní partneři projektu

Přepnout do klasického zobrazení