Vyhledej kam s dětmi

Divadlo Spejbla a Hurvínka připravilo mnoho novinek na Vánoce

Divadlo Spejbla a Hurvínka s příchodem zimy neustává v činorodosti a přichází s novinkami i dárky, které potěší nejen pod stromečkem. Mimořádně úspěšné představení pro nejmenší nebo Hurvínek v opeře. To jsou lahůdky, které si mohou fanoušci vychutnat v Divadle S+H. Aby se mohli příznivci dřevěných hrdinů těšit z jejich přítomnosti i doma, připravil tým divadla e-shop s dárečky s motivy celé loutkové rodinky.

 

Premiéra miminího divadla s Hurvínkem v hlavní roli

Po ohromném úspěchu prvního miminího divadla pro děti ve věku od 1 do 3 let, s inscenací „Žeryčku, HOP!“, se autorka a režisérka Janka Ryšánek Schmiedtová vrací s novým titulem: „Hurvínkovo moře snění“, kde se tentokrát hlavním hrdinou stává Hurvínek. Repertoár divadla se tak rozšiřuje o další titul z této unikátní dramaturgické linie. Kromě vynikajících loutek si diváci mohou užít i originální hudbu od ceněné skladatelky Vladivojny La Chii. Premiéra a první reprízy tohoto divadla pro nejmenší zaznamenaly obrovský úspěch u dětí i jejich dospělého doprovodu, což potvrzují krásné ohlasy a vzkazy diváků. „Naše divadlo dostává krásné vzkazy, které vyzdvihují nápadité zpracování loutek, zapojení dětí do představení či milý přístup celého týmu, což nás samozřejmě velmi těší,“komentujeDenisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. Protože zájem o miminí divadlo je obrovský, od únorových repríz jsme se rozhodli navýšit kapacitu diváků,“ dodává.

 

Hurvínek v operní koprodukci: "Hurvínek Prodává Nevěstu"

24. listopadu přineslo divadlo Reduta v Brně mimořádnou premiéru titulu „Hurvínek prodává nevěstu“. Tato koprodukce Divadla Spejbla a Hurvínka a Janáčkovy opery Národního divadla Brno přináší hravou a zábavnou formu klasické opery. Sólisté Janáčkovy opery, včetně Jany Šrejma Kačírkové, Pavly Vykopalové a Jana Šťávy, se postavili do rolí známých postav, doplněných speciálním smetanovským miniorchestrem. Autorkou projektu je Patricie Částková, hudební nastudování obstarává Ondrej Olos, a režii má na starosti Hana Mikolášková, výpravu připravil David Janošek. Pražská premiéra se odehraje v Divadle Spejbla a Hurvínka 16. března 2024.

 

Vánoční dárky od Hurvínka

Pro milovníky Hurvínka a jeho přátel jsou skvělým vánočním dárkem dárkové vstupenky na představení Divadla Spejbla a Hurvínka. Tyto vstupenky lze zakoupit na pokladně divadla nebo je objednat telefonicky. Cena za jeden dárkový poukaz činí 250 Kč a lze je vyměnit za vstupenku na rodinné víkendové představení nebo na představení pro dospělé. Dárkové vstupenky jsou k dispozici od 15. prosince, a to včetně vstupenek na pražské uvedení inscenace „Hurvínek prodává nevěstu“ od březnové premiéry do červnových repríz.

 

> Komentáře

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení