Vyhledej kam s dětmi

Na Lipno se vrátila zima


Celé Lipno včetně Skiareálu Lipno pokryla sněhobílá peřina a v největším skiareálu na jihu Čech jsou skvělé podmínky. Na výborně upravených sjezdovkách leží okolo 70 cm sněhu a nic nebrání tomu užít si zimu na horách v plné parádě. K tomu přinášíme několik aktuálních a báječných zpráv.

Od 14.1. bude znovu otevřena sjezdovka Jezerní i pro večerní lyžování, a to v tradičním čase od 18 do 21 hodin. Nezapomeňte, že večerní lyžovačku si letos užijete v rámci celodenního skipasu zdarma! Hodina lyžování vás tak vyjde na méně peněz než v minulosti. Přes den pak můžete využít všechny čtyři lanovky a sjezdovky Jezerní, Dámskou, Pánskou, Lipenskou, Vyhlídku, Lišáka Foxe. Celkem tedy 6,7 km pro sportování i aktivní relaxaci od 8.30 do 16 hodin.

 

 

Lyžařská škola Skischool Lipno jede na plno ve výukovém hřišti Foxpark i na sjezdovce Jezerní a učí nejen děti, ale i dospěláky, jak si správně na svahu zasportovat, ale také jak se na něm chovat. Foxpark je výukové hřiště pro začátečníky a je otevřen všem, a to zcela zdarma. K dispozici jsou pojízdné pásy, které usnadňují pohyb a následnou výuku. Večer se dá ve Foxparku bobovat pod umělým osvětlením.
 

Přijeďte na Lipno. Využijte některou z výhodných nabídek hotelu Element, který je přímo u sjezdovky a dostanete se z něj pohodlně v lyžácích hned k turniketům, a užijte si třeba prodloužený víkend na českých horách s rodinou či přáteli. Pro soutěživé ještě připomeneme, že se o víkendu od 14. do 16. ledna mohou zúčastnit oblíbené zimní reality show S ČT sport na vrchol.> Komentáře

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení