Vyhledej kam s dětmi

Vyhrajte vstupné do termálních lázní Therme Laa

Nádherné termální lázně Therme Laa hned za česko-rakouskými hranicemi jsme vám u nás na portále Kamsdětmi.com představovali již mnohokrát. V minulém roce jsme byli na místě i s kamerou a natočili pro vás videoreportáž, na kterou se můžete podívat níže.

Pobyt v lázních Laa an der Thaya ocení nejen děti, ale i rodiče. Venkovní i vnitřní bazény, tobogán, proudové bazény, brouzdaliště, sauny, rodinné zóny a zároveň voda s léčivými účinky. No však se podívejte na naši videoreportáž a uznejte sami…komu by se v Therme Laa nelíbilo…???

V naší nové soutěži pro vás máme dokonce 5 rodinných celodenní vstupů do tohoto úžasného místa! A co pro to udělat? Odpovězte na soutěžní otázky a splňte jednoduché soutěžní podmínky. A pak sledujte pozorně náš Facebook. Protože, 5 výherců vylosujeme právě z lázní Terme Laa a to v živém vstupu 4.nebo 5. července.

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 29. června do 3. července.

Pět výherců zveřejníme v rámci živého vstupu na našem Facebooku a zde na této webové stránce. Výherce následně kontaktujeme i elektronicky.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení