Vyhledej kam s dětmi

UKONČENO - Soutěž o rodinné vstupenky do zážitkového parku Zeměr

 

Zážitkový park Zeměráj je přírodní park plný neobvyklých zážitků u Orlické přehrady. Více než sto různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů rozmístěných v půvabné přírodě je vytvořeno tak, aby se do hry a řešení mohla zapojit celá rodina. Najdete zde i několik skutečně výjimečných atrakcí.

Objevíte reálnou vesnici z raného středověku obklopenou zahradami a pastvinami, kde si můžete společně s jejími obyvateli vytočit nádobu na kruhu, příst a tkát, mlít mouku, podrbat kozy nebo třeba okopávat zahrádky. 
Kromě toho na vás čeká kilometr dlouhá stezka naboso - vedená lesem, loukou i potokem, přes šišky i jehličí a s množstvím zábavných úkolů zaměřených na poznávání české přírody. 

Připravena je také dětská vesnička Hrejkov s úřadem, obchodem, hospodou, pekárnou i kovárnou a loutkovým divadélkem, archeologické naleziště, různá bludiště, přírodní krytá herna, lukostřelnice, fotbalgolf, kuličkové hřiště, kroužkovaná, orientační hry, Temné skladiště, vodní koutek, dobrodružné hledání tajemných symbolů, které skrývají záhadu ukrytého pokladu nebo pátrání po Kamenech času. Nechybí ani hospůdka se stylovou nabídkou.

Každou sobotu je zde navíc zajímavý program. Teď 4. července to bude akce Jak se rodí chleba, kdy si můžete vlastnoručně vyzkoušet, kolik úsilí museli vynaložit naši předkové, aby získali jediný bochník chleba. Spolu s obyvateli vesnice z raného středověku si namelete mouku, připravíte těsto a upečete placku nebo chleba v hliněné peci.

      

A teď už pojďme soutěžit, protože se hraje o 3 rodinné vstupenky.

 

Soutěžní otázku najdete v soutěžním formuláři:

 

Soutěžíme od 28. června do 2. července 2020 (včetně).

 

Pravidla jsou jednoduchá:

1)   Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akci, nemusíte tak činit znovu.

2)   Odpovězte na otázku v soutěžním formuláři

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí celkem 3 výherce, které zveřejníme na této webové stránce a e-mailem kontaktujeme. Každý z výherců získá rodinnou vstupenku do zážitkového parku Zeměráj.

Pobočku, ve které voucher uplatníte si můžete vybrat.

_____________________________________________________________________________________________

Výherci jsou:

Alena Jelínková - Benešov, Hana Prečová - Hranice, Jiří Broza - Lutin

Všem moc gratulujeme!

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení