Vyhledej kam s dětmi

55 000 fanoušků na našem Facebooku a soutěž o knížky pro vás

55 000!!!

Ano, tuto hranici v počtu fanoušků na našem Facebooku zřejmě brzy překonáme, aktuálně tj. 54 410 tisíc. A to je přece dost dobrý důvod vám všem, našim fanouškům, poděkovat za vaši přízeň, odezvu, lajky, komentáře i sdílení. Proto jsme si pro vás připravili soutěž o krásné knížky od nakladatelství Kazda.

 

Nejprve vám je představíme:

Hry z lesní škol(k)y

V této knížce neboli příručce najdete některé z nejoblíbenějších aktivit z lesních školek. Je vytvořena především pro rodiče a učitele, kteří budou hry usměrňovat jako průvodci lesem.
Aktivity jsou vhodné pro hlavně děti od 3 do 11 let. Čeká vás tvořivá kapitola o lesním umění, poutavý popis zálesáckých dovedností a také část o objevování přírody.

 

Víš, kde bydlí zvířata?

Vydejte se do tajemného světa zvířat. Nechte se pozvat do lesa, na zahradu nebo k vodě.
Buďte při tom, když divoká prasata a mouchy přivedou na svět mladé, když se vydají za potravou, budou se bránit nebo je tu a tam postihne nějaká nemoc. Od mušek třásněnek až po vlka – o všech se dozvíte spoustu zajímavých věcí.

 

Slyšíš, jak mluví stromy?

Mají stromy svůj vlastní jazyk? Musí děti stromů chodit do školy? Proč se lesní zvířata bojí lidí? V této krásné knížce najdete odpovědi na otázky, které jsou neobvyklé, originální a často velmi zábavné.

 

A teď už pojďme soutěžit.

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěž probíhá od 24. do 31. března (do půlnoci).

 

Pravidla jsou jednoduchá.

1)   Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akci, nemusíte tak činit znovu.

2)   Odpovězte na otázku v soutěžním formuláři

3)   Zaškrtněte knížku, o kterou byste měli v případě výhry zájem.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Pomocí generátoru pak vybereme ze správných odpovědí celkem 7 výherců, které zveřejníme na toté webové stránce a e-mailem kontaktujeme.

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení