Vyhledej kam s dětmi

UKONČENO: Vyhrajte vstupenky na muzikál Královna Kapeska

Rodinný pohádkový muzikál Královna Kapeska se přestěhoval do Hudebního divadla Karlín a vstupenky na něj můžete vyhrát v naší soutěži!

Královna Kapeska je volným pokračováním prvního, velmi úspěšného, muzikálu Kapka medu pro Verunku. V novém příběhu se opět dostaneme na pohádkový ostrov, kde spolu žijí tři království známá z pohádek – království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy. Celý ostrov chce ovládnout Král temných sil (Kates) a zničt veškerou přírodu i její Královnu přírodních sil (Kapesku). Králové, královny a především jejich děti se pustí do nerovného boje se zlým vetřelcem, aby všechno skončilo tak, jak se na správnou pohádku sluší a patří.

Královna Kapeska baví děti i dospělé nejen svým aktuálním příběhem, ale i chytlavou hudbou, efektními choreografiemi, nádhernými kostýmy a bohatou výpravou, která je navíc pro scénu HDK rozšířena.  Vyjímečné je i obsazení muzikálu, které navíc posílí Michaela Kuklová a Ines Ben Ahmed.

Rodinný muzikál Královna Kapeska je prostě muzikálovou show pro všechny generace!

 

 

Tři z vás mají možnost vyhrát dvě vstupenky!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na webu.

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Soutěž probíhá od 21. do 28. února (půlnoci).

Poté vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktováni e-mailem.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále v Klubu Kam s dětmi. Pokud jste se do Klubu Kam s dětmi již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.  

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Jakékoli pokusy o vícenásobné přihlašování do soutěže bude automaticky považováno za porušení podmínek soutěže a bude znamenat vyřazení.

=======================================================================

SOUTĚŽ UKONČENA - KDO SE MŮŽE TĚŠIT NA MUZIKÁL?

 

Michal Vaniš

Milan Bogar

Simona Danciunela

 

Výhercům gratulujeme!

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení