Vyhledej kam s dětmi

Školní soutěž o hodinky pro celou třídu

Zapojte svou třídu do soutěže, která tu ještě nebyla!!!

Vyhrát můžete hodinky Flik Flak (dětská řada Swatch) pro všechny žáky ve třídě, a hodinky Swatch pro třídního pedagoga i vedení školy. Řekněte o této soutěži třídnímu učiteli, který může třídu přihlásit. 

EDIT: PŘIHLAŠOVÁNÍ ŠKOL BYLO UKONČENO - V SOUČASNÉ DOBĚ NÁM ZAREGISTROVANÉ ŠKOLY (TŘÍDY) ZASÍLÁJÍ SVÉ SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVKY. 

S jedním z našich partnerů, hodinářstvím Koscom, jsme připravili kreativní soutěž pro malé školáčky, kteří se ve vyučování seznamují s počítáním času. Rádi bychom je v tom co možná nejvíce podpořili a motivovali a zároveň i šířili osvětu o tom, že ručičkové náramkové hodinky stále patří na ruce školáků a na rozdíl od mobilů je mohou doprovázet po celé vyučování.

Když jsme byli malí my, první hodinky pro nás byly velkým krokem, ze kterého jsme se zároveň velmi radovali. Věříme, že výhra je proto skutečně silnou motivací a děti a jejich pedagogy bude soutěž hodně bavit.

Vítězná třída obdrží hodinky pro všechny žáky, paní učitelku a pro zástupce vedení školy. Pro děti jsou připraveny hodinky Flik Flak (dětská řada tradiční švýcarské značky Swatch). Navíc, vítězná třída získá do své třídy zároveň velké hodiny tzv. MaxiSwatch, které si budou moci žáci dotvořit.

Úkolem třídy bude vytvořit (nakreslit či jinak vyrobit) vysněný design hodinek a tyto vysněné hodinky nám poslat. Je samozřejmě zcela na vyučujícím, zda tvorbu zařadí do výtvarné výchovy, třídnické hodiny či jiného předmětu. Může jít o velkou kresbu, do které se zapojí celá třída nebo budou tvořit žáčci samostatně a vyučující pak vybere (max.) 3 nejzdařilejší, které nám zašle. Počítáme, že z každé školy se zapojí maximálně dvě třídy. Soutěž je určena pro třídy či kolektivy 1.-3. ročníků základních škol.

 

REGISTRACE UKONČENY - PRAVIDLA SOUTĚŽE ZDE

 

Přihlašovat svou třídu mohli třídní učitelé či zástupci vedení školy do 27.9.2019. 


V registračním formuláři naleznete kompletní pravidla soutěže, termín odeslání soutěžních příspěvků, adresu a termín vyhlášení vítězů. 

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení