Vyhledej kam s dětmi

Ukončeno - Vstupenky na veletrh For Toys

Kamsdětmi.com se opět stal mediálním partnerem veletrhu FOR TOYS, což nás velmi těší. FOR TOYS se koná v pražských Letňanech ve dnech 17. - 20. října 2019, a my vám díky partnerství můžeme nabídnout spoustu volných vstupenek.

 

AKTUALIZACE - VSTUPENKY JSOU ROZEBRÁNY, VŠEM, CO ODPOVĚDĚLI SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU, SE OZVEME E-MAILEM. DÍKY ZA TAK VELKÝ ZÁJEM!

Prosíme vás o důkladné přečtení všech informací, podmínek soutěže a možností vyzvednutí vstupenky! Vstupenek máme k dispozici 250 ks. Pro jednoho soutěžícího (jeden e-mail, jednu rodinu, resp. jednu IP adresu, ze které nám píšete) je možné získat nejvýše dvě vstupenky.

Vstupenky jsou platné pouze na čtvrtek a pátek, tedy na 17.-18.10. a neplatí pro víkendové dny. 

Vstupenky budou letos k vyzvednutí přímo před vchodem do výstavní haly. Veškeré informace získáte v potvrzovacích e-mailu na základě vaší účasti v soutěži. Potvrzovací e-mail budeme rozesílat až po ukončení soutěže, nikoli v průběhu.

Termín soutěže je od 2.10.2019 do 11.10.2019. nebo do upozornění o vyčerpání všech volných vstupenek na této webové stránkce.


SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE - soutěž byla ukončena

 

Prosíme, buďte fér a neposílejte nám soutěžní formuláře z několika e-mailů. Soutěžící, kteří nebudou registrováni v našem klubu nebo kteří se pokusí získat pro sebe více jak dvě vstupenky, budeme automaticky vyřazovat.

V případě vyčerpání vstupenek si vyhrazujeme možnost soutěž ukončit dříve, v tom případě budeme o této skutečnosti informovat na této stránce a na našem facebookovém profilu. Pokusíme se všem, kteří vstupenku získají, co nejdříve odepsat, ale buďte trpěliví. Všem výhercům napíšeme e-mail!

Tak hurá do toho!

Vaše redakce Kam s dětmi

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení