Vyhledej kam s dětmi

Blíží se Sokolský běh republiky!

Blíží se Sokolský běh republiky! Registrace na hlavní i dětské závody běží do 20. října

Podzim je tady a přišel tak čas se pořádně těšit na hlavní běžeckou událost na konci října – Sokolský běh republiky. Na tom letos nejen sokolové na bezmála padesáti místech po České republice i v zahraničí oslaví pohybem říjnový státní svátek. Připraveny jsou hlavní i dětské trasy, stylový startovní balíček, originální medaile i bohatý program. Online registrace na závody končí 20. října a najdete je spolu se seznamem míst běhu na www.behrepubliky.cz.

 

Seznam závodů zapojených do letošního Sokolského běhu republiky, při kterém společně oslavíme 28. října pohybem, se rozrostl a snad každý najde na mapě místo, které je mu blízko.

                                        

Po registraci na www.behrepublikyid.cz se kromě samotného běhu můžete těšit nastylový a praktický startovní balíček. Co v něm najdete? Startovní číslo, občerstvení od našich partnerů, samolepky na tvář, pastelky pro děti nebo tričko Under Armour v designu Sokolského běhu republiky (volitelné k přikoupení u závodů kromě pražského, kde je tričko v balíčku automaticky). A to není vše!

V Praze na závodě na Petříně mohou běžci čekat zábavný program včetně tomboly o hodnotné ceny i možnost potkat se s ambasadory z řad slavných sportovních osobností jako medailistou Alexem Choupenitchem či hercem a všestranným sportovcem Kubou Kohákem.

                                      

Hlavní závod odstartuje na všech místech Česka 28. října ve 14 hodin. Věříme, že nám letos společný start a radost ze setkání nezkříží žádná omezení a společně vyběhneme vstříc oslavám tak, jak si toto významné výročí v dějinách naší země zaslouží. Poběžíme určitě!                                    

                         

Zajistěte si tedy své místo na startovní listině zavčasu do 20. října, kdy online registrace končí. Seznam závodů i registrace najdete na webu www.behrepubliky.cz. Jak oslavit státní svátek s dětmi lépe než pohybem?              

 

> Komentáře

Partner projektu

Přepnout do klasického zobrazení